Yoga Trapeze

Yoga Trapeze – spēkam un muguras veselībai

Trapeces joga ir unikāls jogas paveids, kas ir īpaši piemērots, lai atvieglotu muguras sāpes, stiprinātu vēdera, muguras un visas ķermeņa augšdaļas muskulatūru. Tā ļauj izbaudīt dziļākus atliec
ienus un gūt apgriezto pozu ieguvumus jau pirmajās nodarbībās, pateicoties speciālajam slingam, kurā notiek nodarbības.

Trapeces jogas priekšrocības:

Inversijas terapija: apgrieztās pozas jeb brīvā karāšanās slingā ir ne vien ļoti patīkamas un atslābinošas, bet arī dabiskākais inversijas terapijas veids.

Mūsdienu dzīves ritms vairumam cilvēku piespiež pavadīt būtisku dienas daļu sēdus, kas ar laiku rada mugurkaula kompresiju un noved pie hroniskām muguras sāpēm. Karājoties apgrieztajā pozā, notiek mugurkaula dekompresija – dabiski tiek palielināta atstarpe starp katru skriemeli, kas savukārt atvieglo nemitīgās kompresijas izraisītās muguras sāpes.

Papildus apgriezto pozu priekšrocība ir asins plūsmas maiņa, kas uzlabo asins cirkulāciju ķermenī un piepludina smadzenes ar svaigu skābekli.

Ķermeņa augšdaļas muskulatūras spēcināšana: trapeces joga ļauj izpildīt dažādas pozas un vingrinājumus, kas ātri vien spēcinās visus ķermeņa muskuļus, taču, jo īpaši, vēdera, muguras un roku muskuļus. Turklāt tā ļauj izpildīt pievilkšanās kustības, kas tradicinālajā jogā iztrūkst.

Dziļāki muguras atliecieni: pateicoties slinga jeb tīkla atbalstam, šajās nodarbībās ikviens spēs izpildīt muguras atliecienus, kas citkārt var šķist nepieejami vai pārāk dziļi. Muguras atliecieni ir lielisks veids, lai izstieptu ķermeņa priekšpusi, atbrīvotu plecu muskuļus un atvērtu sirdi.

Papildus atbalsts: jogas trapece sniedz papildus atbalstu ikvienā pozā; gandrīz kā personīgais skolotājs, kas palīdz gan stāvošanās pozās justies stabilākam, gan ļauj stiepšanās pozās ieiet dziļāk vai pasīvajās pozās pilnīgāk atslābināties.

Trapeces joga ir piemērota visiem sagatavotības līmeņiem.

Nedrīkst nodarboties, ja ir grūtniecība, sirds slimības, paaugstināts asinspiediens, epilepsija, smadzeņu traumas, glaukoma, nesen veikta acu operacija vai botuksa injekcijas. Cilvēkiem ar nopietnām muguras problēmām lūdzam konsultēties ar ārstu-speciālistu.

Komentāri nav atļauti.

Par mums

Dejas un Fitnesa centrs Tava alternatīva sporta klubam!

Joga

Joga ir ne tikai teorētiska, bet arī praktiska disciplīna, kas balstās uz personīgo dvēseles pieredzi. Tā ir sena dvēseles pašizziņas zinātne. Tā ne tikai rada filozofisku fundamentu, bet arī piedāvā praktiskus paņēmienus, ar kuriem cilvēks var sasniegt glābšanu. Joga vienlaicīgi apvieno sevī filozofiju un zinātni, jogas termins skaidrots ārzemju literatūrā.

Kontakti

  • Adrese:
    Dejas un Fitnesa centrs "Kofeīns.lv"
    Matīsa ielā 16-12, Rīga
    LV-1001

Powered by WordPress.