Sky Yoga

Sky Yoga – Sky Yoga apvieno aerial fitnesa, cirka un klasiskās hatha jogas elementus. Maigos zīda šūpuļtīklos tiek apgūta jogas prakse un akrobātika. Šūpuļtīkls atbalsta ķermeni, lai varētu izpildīt pozas, kuras līdz šim likās neiespējamas.
Sky Yoga ir radusies saulainajā Bali, tās pamatlicēja ir jogas pasniedzēja Acacia Jade.

Sky Yoga Flow
Šajā unikālajā nodarbībā Sky Yoga tīkli tiek izmantoti dinamiskā vingrinājumu secībā. Mēs mainam pozas un savienojam ķermeņa stāvokli ar elpošanu. Tas radīs līdzsvaru starp spēku un lokanību visā ķermenī. Visu nodarbību caurvij unikāls jogas filozofijas, mūzikas, meditācijas un pranayama savienojums. Šajā nodarbībā tiek veikti akrobātiski vingrinājumi un tā ir piemērota visiem sagatavotības līmeniem. Lūdzam ierasties 15 minūtes pirms nodarbības sākuma, lai noregulētu tīklus un noņemiet visas rotaslietas.

Sky Yoga Core
Šajā nodarbībā tiek trennēta vidukļa, gurnu un plecu dziļā muskulatūra. Šī ir vingruma un spēka nodarbība, kurā sviedri līs. Nodarbību pavadīs enerģiska mūzika un tā uzlabos vispārējo fizisko sagatavotību. Šī nodarbība ir piemērota visiem sagatavotības līmeņiem. Lūdzam ierasties 15 minūtes pirms nodarbības sākuma, lai noregulētu tīklus un noņemtu visas rotaslietas.

Sky Yoga Therapeutics
Šajā nodarbībā ķermeni pilnībā balsta Sky Yoga tīkls un mēs ilgstoši noturam pozas, lai ķermenis varētu atpūsties un atbrīvoties no spriedzes un stresa. Šī nodarbība uzlabos jūsu ķermeņa lokanību, prāta un gara harmoniju. Tā ir piemērota visiem sagatavotības līmeņiem. Lūdzam ierasties 15 minūtes pirms nodarbības sākuma, lai noregulētu tīklus un noņemtu visas rotaslietas.

SkyBarre
Deja veido ideālas ķermeņa līnijas, stiprinot un izstiepjot muskuļus un, tai pat laikā, attīstot līdzsvaru un koordināciju. Pēdējos gados lielu popularitā pasaules fitnesa studijās ir guvusi jauna veida baleta barre nodarbības, kas apvieno stiepšanās, baleta, pilates vingrinājumus, lai trennētu fizisko grāciju. SkyYoga versija – SkyBarre izaicina ķermeni un prātu virs zemes un paceļ gaisā!
Vienalga, vai esi fitnesa entuziasts vai dejotājs, kurš vēlas izmeģināt ko jaunu, vai iesācējs, kurš vēlas iegūt slaidas ķermeņa līnijas, Sky Yoga SkyBarre pacels tevi gaisā.

SkySplit
Vai Tev vienmēr ir bijusi vēlme nosēsties špagatā? Liekas, ka tas nav iespējams? Ir iespējams! Špagatā var nosēsties pat sirmā vecumā, tikai jāievēro pareiza secība un darba regularitāte. Turklāt špagatam ir liela loma arī veselības uzlabošanā. Tas uzlabo iegurņa elastību, mazā iegurņa orgānu, vēdera dobuma un zarna traktas darbību, izstiepj mugurkaulu un atver krūšu kurvi. Ar Sky Split nodarbībām Tev izdosies sasniegt mērķi daudz ātrāk. Ilgstoši noturētās pozas kopā ar pareizu, dziļu elpošanu, ļaus pilnībā atbrīvoties un, ar gravitācijas spēka palīdzību, katrā nodarbībā rezultāts ievērojami uzlabosies. Treniņos tiks strādāts pie sabalansētas lokanības attīstīšanu visā ķermenī.

Sky Dance for Kids
Gaisa joga un deja, kur vienā nodarbībā bērni varēs gan dejot, gan arī nodarboties ar gaisa jogu.
Nodarbības pirmā daļa ir horeogrāfija, lai bērns iemācītos kustību plastiku un vieglumu, attīstītu ritma izjūtu un izkoptu stāju. Nodarbības otrajā daļā bērni varēs izlikt savu sakrājušos enerģiju, spēlējoties un karājoties gaisā. Bērni uzlabo līdzsvara sajūtu, koordināciju, lokanību, koncentrēšanās spējas un uzticēšanos sev,mācoties jaunas lietas, šūpojoties zīda tīklos.

Par mums

Dejas un Fitnesa centrs Tava alternatīva sporta klubam!

Joga

Joga ir ne tikai teorētiska, bet arī praktiska disciplīna, kas balstās uz personīgo dvēseles pieredzi. Tā ir sena dvēseles pašizziņas zinātne. Tā ne tikai rada filozofisku fundamentu, bet arī piedāvā praktiskus paņēmienus, ar kuriem cilvēks var sasniegt glābšanu. Joga vienlaicīgi apvieno sevī filozofiju un zinātni, jogas termins skaidrots ārzemju literatūrā.

Kontakti

  • Adrese:
    Dejas un Fitnesa centrs "Kofeīns.lv"
    Matīsa ielā 16-12, Rīga
    LV-1001

Powered by WordPress.