Treneri

BAIBA JĒKABSONE

Izglītība

Ticēt sev un  neapstāties pie sasniegtā! Katram sapnim ir jākļūst par mērķi, lai tas piepildītos.

Man patīk augstums, ātrums un adrenalīns. Nepazīstu bailes sapņot lielus sapņus. Esmu absolūta maksimāliste. Visu vai neko! Pašmotivācija un disciplīna palīdz man sasniegt savus mērķus. Tikpat svarīgi man ir baudīt dzīvi un, kļūstot spēcīgākai, stiprināt sievišķību, pašpārliecību un personību.

Sports, dejošana, fitness, tāpat kā kafija ar pienu, ir mana ikdiena jau no bērnības. Mans darbs ir mans hobijs, tāpēc varu droši teikt, ka nestrādāju ne dienu, jo trennēties un trennēt citus- tas ir mans dzīvesveids. Savu pieredzi esmu guvusi, piedaloties dažādos projektos un meistarklasēs UK, Īrijā, Madeirā, Itālijā, Bali un citās valstīs.

 

 

 

AGNESE BEĶERE

Izglītība

  • Baltijas jogas skola “Gundega”
  • Trapeces joga

Jogai, visdažādākajās tās izpausmēs, un rūpēm par garīgo un fizisko labsajūtu jau daudzus gadus ir būtiska nozīme manā dzīvē. Jau agrā jaunībā meklēju dažādus veidus kā izkustināt ķermeni, taču reti kas ir spējis uzrunāt tik spēcīgi kā joga – ar pirmo nodarbību uzreiz sajutu to kā kaut ko savu, kas vairāk jāizzina un jāattīsta.

Turpinot to regulāri praktizēt, esmu pilnīgāk un apzinātāk atklājusi gan savu ķermeni, gan prātu un apziņu, ko turpinu attīstīt katru reizi nostājoties uz jogas paklājiņa. Joga uzlabo ne tikai ķermeni, padarot to spēcīgāku un lunkanāku, tā arī ļoti pozitīvi iedarbojas uz prātu un nemanot izmaina skatījumu uz dzīvi. Tā atbrīvo apziņu no negācijām un emocionālajiem sārņiem, ko sevī uzkrājam ikdienas stresā un iemāca palaist vaļā bailes, ļauj kāpt pāri mūsu iedomātām robežām.

Saprotot, ka joga ir kļuvusi par manas dzīves neatņemamu sastāvdaļu, sajutu, ka vēlos dalīties ar savu mīlestību pret jogu arī ar citiem un papildus regulārai pašpraksei esmu beigusi Baltijas jogas skolu “Gundega” tepat Latvijā (starptautiskās Jogas Alianses 200 st. jogas pasniedzēja sertifikāts), kā arī atklājusi jaunus jogas apvāršņus ar Trapeces jogu – unikālu jogas paveidu, kas stiprina ķermeņa muskuļus un uzlabo muguras veselību pateicoties mugurkaula dekompresijai, ko panākam ar apgrieztajām pozām karājoties īpašā tīklā (50 st. Trapeces jogas pasniedzējas sertifikāts).

Joga ir nebeidzams ceļš un katrs no tās paņems sev tieši to, kas visvairāk nepieciešams. Kustības, elpas un apziņas saslēgšana, līdzsvara un iekšēja miera sajūtas, ķermeņa fiziska pilnveidošana un dziļāka izprašana, prāta sakārtošana – tas viss ir joga.

 

MADARA STREĻČA

Sievišķība un maigums, tāpat kā spēks un drosme, ir katrā sievietē. To visu man palīdz sevī apzināt klasiskā deja, ar kuru nodarbojos kopš sevi atceros. Klasiskā deja ir pamats jebkurai kustībai, to apgūstot paveras neskaitāmas durvis un iespējas.  Katrs sasniegums vairo manu sievišķību gluži tāpat kā spēku. Tieši deja ir attīstījusi manu lokanību.

SANITA SONDORE

AGATE VUCINA

 

 

Par mums

Dejas un Fitnesa centrs Tava alternatīva sporta klubam!

Joga

Joga ir ne tikai teorētiska, bet arī praktiska disciplīna, kas balstās uz personīgo dvēseles pieredzi. Tā ir sena dvēseles pašizziņas zinātne. Tā ne tikai rada filozofisku fundamentu, bet arī piedāvā praktiskus paņēmienus, ar kuriem cilvēks var sasniegt glābšanu. Joga vienlaicīgi apvieno sevī filozofiju un zinātni, jogas termins skaidrots ārzemju literatūrā.

Kontakti

  • Adrese:
    Dejas un Fitnesa centrs "Kofeīns.lv"
    Matīsa ielā 16-12, Rīga
    LV-1001

Powered by WordPress.