Antigravitācijas joga

Antigravity Yoga ir emocionālās,  psiholoģiskās un fiziskās veselības uzlabošanas treniņmetode,  kuras pamatlicējs ir  akrobāts un Brodvejas horeogrāfs Kristofers Harisons. Treniņš notiek speciālās zīda lentēs- šūpuļtīklā, jeb hammokā, kas spēj noturet vairāk kā 400 kg.

Antigravitācijas fitness samazina stresu, palielina muskuļu izturību, locītavu mobilitāti, sniedz mugurkaula dekompresiju, vienlaikus atbrīvojot skriemeļus no spriedzes, atsvaidzina asinsrites un limfātisko sistēmu, uzlabo gremošanas sistēmu. Vingrojumi īpaši piemēroti tiem, kas saskaras ar muguras problēmām. Vingrinājumi ietver brīvu karāšanos lentās, kas ļauj izstiept mugurkaulu, kā tas nav iespējams ar citu treniņa metodi.

Nodarbības palīdz stājas korekcijā, atjauno sejas krāsu un izlīdzina grumbas, samazina ķermeņa apkārtmērus un uzlabo darbaspējas.

Nedrīkst nodarboties, ja ir grūtniecība. Ļoti augsts asinsspiediens, epilepsija, smadzeņu traumas, nesen veikta acu operacija vai botuksa injekcijas.

Nav svarīga fiziskā sagatavotība, jo antigravitācija sniedz iespēju pildīt vingrojumu savu iespēju robežās.
 
AntiGravity Restorative Yoga ir organismu atjaunojošs kurss. Nodarbībās tiek izmantota nervu sistēmas, saistošo audu un muskulatūras atjaunošanas mīksta stimulācija. Auguma plūstošā šūpošana gaisā atver telpu starp mugurkaula skriemeļiem un stimulē skriemeļu mitrināšanu. Bezsvara stāvoklis audumā ļauj augumam droši darboties savas lokanības robežās bez slodzes uz locītavām un saistošajiem audiem. Tas ir lietderīgi gan traumu dziedēšanai, gan profilaksei. Šos vingrojumus var pildīt praktiski visi.

 

AntiGravity Parent/Child programma izstrādāta tā, lai stimulētu bērna un vecāku ciešu sadarbību, ievērojot bērna organisma īpatnības. Tā rūpīgi virza bērnu no bezbailības uz drosmi. Bērns nodarbības uztver kā jautru spēli, un izbaudot lēcienus, šūpošanos un lidojumus, mācās kontrolēt bailes un izskaitļot savus spēkus. Vingrojumi nostiprina bērna augošo ķermeni, vairo pašapziņu, noskaņo uz veiksmi. Rada pozitīvas emocijas, prieku! Nodarbības laikā bērns un vecāks kļūst par vietotu veselumu.

 

Apģērbs- pieguļošs un ar garām piedurknēm vai T-maika. Kājas basas vai zeķītes.

 

Uz nodarbību nākot, ieteicams pāris stundas neēst smagu maltīti.

 

 

 

 

Par mums

Dejas un Fitnesa centrs Tava alternatīva sporta klubam!

Joga

Joga ir ne tikai teorētiska, bet arī praktiska disciplīna, kas balstās uz personīgo dvēseles pieredzi. Tā ir sena dvēseles pašizziņas zinātne. Tā ne tikai rada filozofisku fundamentu, bet arī piedāvā praktiskus paņēmienus, ar kuriem cilvēks var sasniegt glābšanu. Joga vienlaicīgi apvieno sevī filozofiju un zinātni, jogas termins skaidrots ārzemju literatūrā.

Kontakti

  • Adrese:
    Dejas un Fitnesa centrs "Kofeīns.lv"
    Matīsa ielā 16-12, Rīga
    LV-1001

Powered by WordPress.